Туризм

Уругвай одна з туристичних перлин Латинської Америки. Щороку країну відвідують близько 3 млн. туристів, що приносить понад 2 млрд доларів прибутку, Це пов’язано як з багатою історичною і культурною спадщиною Уругваю, як природних чудес цієї країни.

Столиця Уругваю, Монтевідео, вирізняється з-поміж іншим латиноамериканських міст своїм європейським виглядом, з огляду на активні міграційні процеси з Європи в попередні століття. Перш за варто побачити історичний центр, “Старе місто”, а також найбільший собор країни, побудований в 1790 році. Тисячі туристів приваблюють численні численні старовинних будівель поблизу Портового Ринку Меркадо дель Пуерто, а також традиційний ярмарок, що проводиться на регулярній основі.

Інші місця для відвідування в Монтевідео це “Ворота цитаделі” на майдані Незалежності, зведені в 1742 р. і на сьогодні є залишком оборонної стіни міської фортец. Вздовж міського узбережжя простягаються десятки піщаних пляжів, кожен з яких пропонує неповторні краєвиди та розваги для туристів. Неодмінно варто відвідати і знаменитий футбольний стадіон “Сентенаріо”, де проводився фінал першого в історії Кубка світу з футболу в 1930 році.

Окрім Монтевідео до списку Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО, входить і місто Колонія-дель-Сакраменто. Це невелике містечко, що розташоване на березі річки Ріо-де-ла-Плата, значною мірою і сьогодні залишається недоторканим. Це поселення було засноване в 1680 році португальцями, і на сьогодні є найстарішим містом Уругваю, зберігаючи безліч історичних скарбів. Краса колоніальної архітектури міста та старовинних вулиць знаменитого історичного району, неперевершені портові пейзажі та численні пляжів на Ріо-де-ла-Плата приваблюють як місцевих жителів, так і тисячі туристів.

За145 км від столиці країни знаходиться “Сен-Тропе” Латинської Америки, курортне містечно Пунта-дель-Есте з чудовою інфраструктурою для відпочинку як бюджетних, так і заможних туристів.Зважаючи на красу пляжів, а також на створену туристичну інфраструктуру  цю місцевість ще називають Французькою Рів’єрою Південної Атлантики. Тут можна знайти все, від кращих брендових магазинів, художніх галерей до вишуканої кухні, кавярень, пабів і не тільки.

Тим не менше, ці три міста це не єдине, що, як магніт, приваблює туристів з усього світу.