Національні свята

Календар традиційних свят в Уругваї включає різноманітні урочистості по всій країні: від патріотичних національних свят до типових свят різних народів, через найдовший у світі карнавал, свята в Уругваї є ідеальним місцем для знайомства з культурним багатством  країни.

Загальнонаціональними святами в Уругваї, як і в Україні, є Новий рік 1 січня та День праці 1 травня.

18 липня святкується день Конституції на честь схвалення в цей день в 1830 році першої конституції Уругваю.

25 серпня, на день пізніше, ніж українці, уругвайці святкують свій День Незалежності.

Уругвай – переважно католицька країна, тому 25 грудня традиційно святкується Різдво.

Ці дні визнано загальнодержавними вихідними.

Окрім загальнонаціональних свят, в Уругвай славиться значною кількістю регіональних фестивалів, святкувань, що мають глибоке історичне або культурне підґрунтя та нагадують про походження нації.

Найвідоміші з них:

19 квітня – Висадка 33 Орієнтальців (з цього дня починають вести відлік історії сучасного Уругваю)
18 травня – Битва Лас Пьедрас (одна з наймасштабніших битв Травневої революції та Війни за Незалежність Уругваю)
12 жовтня – День Колумба (спільне для всього іспаномовного світу свято, День відкриття Америки)

Квітневий фестиваль гаучоТрадиційний парад кавалерії гаучо, де беруть участь тисячі вершників, проводяться родео, майстер-класи верхової їзди, музичні та танцювальні шоу за участю відомих виконавців.

Фестиваль МолокаАгро-промисловий ярмарок, конкурс молочної худоби. Під час заходу відбувається приготування національної страви, рис з молоком, гігантських розмірів (1000 літрів молока), квіткові виставки, працюють тематичні музеї.

Карнавал в Уругваї: Карнавал в Уругваї – це загальнонародний фестиваль, який вважається найдовшим у світі, триваючи сорок днів. За оцінками, всього за шість тижнів карнавалу продається більше квитків, аніж на будь-які інші спортивні та культурні заходи разом узяті, у тому числі футбол, національний та найпопулярніший в країні вид спорту